SPORT W XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

2006/2007r. <=   2007/2008r.   => 2008/2009r.

 

        LIGA LEKKOATLETYCZNA - DZIEWCZĘTA

II miejsce dziewcząt w Lidze LA w Łodzi (03.10.07)
Zawodniczki reprezentujące szkołę w poszczególnych konkurencjach:

  • ■ 100 metrów
    • Angelika Praszałek IIc
    • Ewa Tyll IIe
    • Joanna Pszczółkowska Ib
  • ■ 400 metrów
    • Katarzyna Downar IIIb
    • Paulina Mielczarek IIId
  • ■ 800 metrów
    • Justyna Nowak If
    • Natalia Binkowska IIc
  • ■ Sztafeta 4 x 100 metrów – II miejsce w Łodzi
    • Katarzyna Downar
    • Angelika Praszałek
    • Małgorzata Owczarek
    • Joanna Pszczółkowska
  • ■ Pchnięcie kulą
    • Justyna Bednarz If
    • Owczarek Małgorzata IIIa – I miejsce w Łodzi
  • ■ Skok w dal
    • Agata Pąśko IIIb
    • Paulina Pawlak Ic
    • Lucyna Wołoszczyk Ie

        LIGA LEKKOATLETYCZNA - CHŁOPCY

II miejsce w Lidze LA w Łodzi (02.10.07)
Zawodnicy reprezentujący szkołę w poszczególnych konkurencjach:

  • ■ 100 metrów
    • Przemysław Kulik IIIa
    • Piotr Jankowski Ig
    • Rafał Świątek IIIa
  • ■ 400 metrów
    • Kamil Kalinowski IIc
    • Adam Mistygacz Ia
  • ■ 1500 metrów
    • Bartłomiej Kacprzak IIb
    • Krzysztof Kierebiński If
  • ■ Sztafeta 4 x 100 metrów – III miejsce w Łodzi
    • Adam Mistygacz
    • Kamil Kalinowski
    • Rafał Świątek
    • Przemysław Kulik
  • ■ Pchnięcie kulą
    • Bartłomiej Głąbała IIe
    • Jakub Jóźwiak IIa
    • Piotr Piotrowicz Ia
  • ■ Skok w dal
    • Kamil Kowalski IIc
    • Kamil Słobiński IIa

        KOSZYKÓWKA - DZIEWCZĘTA

Udział w półfinałach w koszykówce w Łodzi
■ Drużyna w składzie:

  • Małgorzata Krawentek IIIa
  • Angelika Praszałek IIc
  • Natalia Dyśko IIc
  • Agata Skórka IIIf
  • Agnieszka Tybulczuk IIIf
  • Natalia Kowalczyk IIIf
  • Katarzyna Najgebaur IId
  • Pamela Karbowa IIIc
  • Magdalena Klimek IIIc
  • Patrycja Jaborska IIa
  • Agata Syska Ib
  • Justyna Herman Ie
  • Agnieszka Krzemieniewska IIa

        KOSZYKÓWKA - CHŁOPCY

III miejsce chłopców w koszykówce w Łodzi
■ Drużyna w składzie:

  • Marcin Cinkowski
  • Marcin Krawczyk
  • Piotr Piotrowicz Ia
  • Rafał Kempiński
  • Sławomir Kalinowki
  • Bartłomiej Grabiszewski
  • Patryk Sawicki
  • Piotr Szczeciński
  • Dawid Kaźmierczak Id

        SIATKÓWKA - DZIEWCZĘTA

Udział dziewcząt w siatkówce plażowej (26.09.07)
■ Drużyna w składzie:

  • Małgorzata Owczarek IIIa
  • Elżbieta Komala IIIf
  • Natalia Binkowska IIc
  • Paulina Adamska IIId

        RUCH I MUZYKA - DZIEWCZĘTA

II miejsce dziewcząt w konkursie Ruch i Muzyka w Łodzi
■ Drużyna w składzie:

  • Ewelina Janek IIIe
  • Monika Figlus IIId
  • Aleksandra Sętkowska IIIb
  • Ewa Kmieciak IIe
  • Katarzyna PiotrowskaIIIc
  • Agnieszka Słodyńska Ic
  • Paulina Gradzik If
  • Klaudia Jamroziak IIe

 

Początek strony =>

 

web stats stat24